BadooTurkiye.COM

Badoo Türkiye - Klavyeden Kalıcı Dostluklara.

Badoo Türkiye – Arkadaş Bul, Sohbet Et, Tanış Kaynaş

Badoo Türkiye – Chat Arkadaşlık ve sosyalleşme sitesi 24 saat açık.

Facebook, mevcut arkadaşlarınızın hayatlarının sıkıntılı bakanlığıyla iletişim kurmaya odaklanmış olsa da, sosyal ağ yarışçısı Badoo, yeni arkadaşlar edinmek için bir platform olarak karşıt yaklaşımı benimsedi. Badoo bu sabah, Mart ayında ABD’nin lansmanının hemen ardından 150 milyon kullanıcıya ulaşacağını duyurdu.

Büyüme, ComScore verilerine göre bir yıl öncesine göre yüzde 60’lık bir artış gösteriyor ve şu anda her gün 125.000’den fazla yeni kullanıcı ekliyor. Badoo, ayda 35 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve yıllık 150 milyon dolarlık çalışma oranıyla kârlı olduğunu belirtti.

Badoo, kilometre taşında büyük bir etken olarak güçlü bir mobil büyümeye imza atıyor. Geçen yılın Kasım ayından bu yana, Badoo’nun mobil penetrasyonu yüzde 100 oranında arttı ve mobil gelirleri ikiye katlandı. Şirketin şu anda ABD’de 8 milyondan fazla kullanıcısı var, ancak Mart ayında lansmanından önce 6 milyon kullanıcıya sahipti.

Badoo, kendisini Facebook’taki bir rakip olarak görmüyor; pazarlama sorumlusu Jessica Powell, şirketin New York City’deki açılış etkinliğinde bana söyledi. Şirket, New York’luları profesyonel bir SoHo spotuna (üstte) davet etti – son derece profesyonel bir fotoğraf çekmek için profesyonellerin fotoğraflarını çekmek için bir kalça DJ’i ve kamuya açık konuşmak için çok güzel hipster’lar. Badoo kullanıcıları, çekilen en iyi resimlere oy verdiler ve bu kullanıcılar, New York şehrinin her yerine sıvanmış Badoo reklamlarında yer alıyor.

Powell, Badoo’nun kapsayıcı doğasını vurguladı – tam olarak erken evlat edinenler için değil ve bölgenizdeki Badoo profillerine kısa bir bakış, diğer sosyal ağlardan çok daha çeşitli bir kullanıcı seçimini ortaya koyuyor. Şirket 2006 yılında kuruldu, ancak Facebook’un popülaritesi arttıkça, Badoo’nun kurucusu Andrey Andreev şirketi bir arkadaş bulma aracı haline getirdi. O zamandan beri, büyüme patladı, Powell anlatıyor.

Badoo’yu kullanmak, popülerliğini açıklayabilecek bir çevrimiçi flört servisi kullanmaktan çok hoşlanıyor. Bir profil oluşturduktan sonra, bölgenizdeki diğer üyeleri görebilir, onlarla sohbet edebilir veya profillerini favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Buluşmaları düzenlemek için Badoo’yu da kullanabilirsiniz. Arkadaşlık sitesi vibe ekleyerek, sitenin profil resimlerinin hemen hemen tamamı garip çekimlerden ve bazı sebeplerden dolayı erkeklerin sadece gömleklerini tutamazlar.

Yine de, Facebook’un varolan arkadaşlarınıza vurgu yapmasıyla Badoo’nun parlaması gibi bir hizmet için yer var. Şu anda 180 ülkede mevcut olduğu ve 40’tan fazla dili desteklediği için, her yerde bulunma anlamında dikkate değer bir çevrimiçi varlık haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BadooTurkiye.COM © 2019 Badoo Türkiye ile ilgili aramalar: badoo karşılaşmalar, badoo indir türkçe, badoo arkadaşlık sitesi, badoo indir bedava indir, badoo giriş, badoo nedir, bado kayıt, badoo onaylama, badoo nasıl kayıt olabilirim, badoo üyelik problemi, badoo cepten giriş, badoo mobil chat sitesi. (Bu sitenin Badoo.com ile hiçbir ilgi ve alakası yoktur, uygun görülmeyen materyaller hakkında bize bildirim gönderdiğiniz takdirde 72 saat gibi zaman zarfında kaldırılacaktır.)